Посета колектива Косову и Метохији

Датум: 06. Jun 2018 16:25 Категорија: Новости

У организацији ОШ "Јово Курсула" и синдиката ОШ "Јово Курсула" уз огромну помоћ Правног факултета у Приштини са седиштем у Косовској Митровици који има издвојено одељење у нашој школи и Студентског дома у Косовској Митровици, посетили смо манастире на Косову и Метохији: Високе Дечане, Пећку патријаршију, Грачаницу, Бањску, Соколицу и манастир СВ. Димитрија. Фотографије са ове екскурзије можете погледати у у нашој ГАЛЕРИЈИ.

Посети се придружио део студената Правног факултета у Приштини са издвојеним одељењем у Косовској Митровици. Током дводневног боравка пружали су нам огромну подршку током обилазака. Захваљујемо се припадицима српске полиције у КПС-у који су све време били уз нас. Утисци са овг путовања су били изванредни.