Посета СОШО "Иво Лола Рибар"

Датум: 12. Jun 2018 13:52 Категорија: Новости

Данас, 12.6.2018. године, део ученика 5. разреда који похађа "Чуваре природе" заједно са наставницом Милицом Пљакић и директором школе, посетили су суседну школу СОШО "Иво Лола Рибар" у оквиру традиционалне активности коју негујемо пуне три године - донација сакупљених пластичних чепова.

Акција има четвороструку улогу -  јачање еколошке свести наших ученика, економски аспект, хуману улогу јер се средства добијена продајом чепова користе за набавку медицинских помагала за ученике СОШО "Иво Лола Рибар", a oвог пута, захваљујући ангажовању свих ученика наше школе, прикупили смо до сада рекордну количину чепова, по нашој процени преко 150 килограма. На крају и најбитније -  ученици наше школе који су ишли у посету, имали су прилику и да се кратко друже са ученицима који имају исте потребе као и они и да виде у којим условима и на који начин се организује настава у овој школи.