Постали смо ЕКО-ШКОЛА!!!

Датум: 26. Oktobar 2018 15:09 Категорија: Новости

Десетог октобра у Горњем Милановцу, наша школа је добила престижни међународни сертификат ЕКО-школе. Ову велико признање смо заслужили захваљујући нашој Еко-секцији којом руководи Милица Пљакић, координатору Марији Станковић, свим наставницима који су кроз рад са ученицима реализовали планиране ЕКО-активности и свим осталим ученицима школе који су кроз разноврсне активности узели учешће у овом пројекту.
Поред наше школе, ово вредно признање добиле су још две краљевачке основне школе: ОШ "Олга Милутиновић" Годачица и ОШ "Четврти краљевачки батаљон".
Захваљујемо се МТСШ "14 октобар" и њиховом ЕКО-координатору за пуну подршку коју су нам, као прва Еко-школа у Краљеву, пружили током нашег пута ка овом циљу.