Савремено опремљен простор- изазов за професионално унапређивање

Датум: 05. Novembar 2018 13:22 Категорија: Новости

Опремањем простора некадашње медијатеке савременом технолошком опремом, створили су се услови за извођење угледних наставних активности. Простор је посебно захвалан и за реализацију обука стручног усавршавања у установи као и акредитованих семинара. Тако је већ у августу изведено предавање за колеге о актуелној теми међупредметних компетенција и подстицања предузетништва. Реализатори су били чланови истоименог тима Ивана Хасановић, Ана Милошевић и Дана Ђоковић. У току октобра реализован је семинар „Разумевање прочитаног“ у организацији друштва за српски језик и књижевност. Аутори и реализатори семинара су Професорке српског језика и кшижевности Светлана Филиповић, педагошки саветник и Марина Панић, самостални педагошки саветник. Почетком новембра, У организацији Краљевачког друштва учитеља изведен је семинар „Лектира не боли-развој читалачке мотивације“, чији су аутори и реализатори професоке разредне настраве, Ана Милошевић, самостални педагошки саветник и Данка Тешић, педагошки саветник.