КУТАК БИБЛИОТЕКЕ

Датум: 23. Mart 2020 22:49 Категорија: Промене у школи

Драги ученици, овде можете добити поруке у вези са домаћом лектиром коју треба прочитати до краја ове школске године. Знам да учење на даљину није као учење у школи са друговима,али једино читање може да вас поведе у путовање са пуно доживљаја, маште и неког лепшег тренутка у коме царујете књига и ви. Улепшајмо стварност читањем јер је читање путовање у знање. Библиотека неће радити услед ванредног стања и важећих мера за рад установа. Одабране наслове можете наћи на интернету или у кућним библиотекама својих родитеља, другова или познаника. Надам се да ћемо се ускоро срести у нашој библиотеци.
Наслове по разредима погледајте кликом на "прочитај".

библиотекар

Шести разред
      Зов дивљине-Џек Лондон
Седми разред