УПИС ПРВАКА - ИНФОРМАЦИЈЕ

Датум: 03. April 2020 00:01 Категорија: Новости

Име и презиме лица које ће давати информације родитељима у вези са уписом у први разред:
Секретар школе, Снежана Ђуровић
Телефон: 060/361-00-11
Мејл: [email protected]
Секретара школе, по питању уписа деце у први разред, можете контактирати сваким радним даном у периоду од 9 до 14 часова.
Све битне информације од значаја за упис ученика у 1. разред прочитајте у наставку вести, кликом на "прочитај"

Исказивање интересовања за упис у први разред основне школе почиње 1. априла 2020. године.
Основна школа „Јово Курсула“ омогућава Вам да искажете интересовање за упис Вашег детета у први разред и то без доласка у школу, путем достављања захтева којим исказујете интересовање за упис на e-mail адресу секретара школе - [email protected]
Сваки родитељ који на овај начин искаже интересовање за упис биће обавештен телефоном или мејлом о пријему захтева.
Молимо Вас да искористите могућност исказивања интересовања за упис путем електронске поште, како бисте у условима ванредног стања избегли долазак и окупљање у просторијама школе.
За исказивање интересовања за упис ученика у први разред основне школе потребно је да родитељ или други законски заступник попуни следећи формулар:

Формулар можете преузети овде:

Тестирање ученика за упис у први разред обављаће се када се за то стекну услови. О термину тестирања, достављању документације и другим радњама везаним за упис родитељи ће бити обавештени телефоном или електронском поштом.
Уколико имате било каквих питања и недоумица позовите на број школе 060/361-00-11( секретар школе ) или на телефон 036/381-131, сваког дана у периоду од 9 до 13 часова.

Ивица Милинковић