МОДЕЛ НАСТАВЕ од 24.1.2022.

Датум: 26. Januar 2022 12:26 Категорија: Новости

*Ученици нижих разреда наставу похађају по 1. моделу ( свакодневно )
*Ученици виших разреда наставу похађају по 2. моделу ( сваки други дан ). "А" група: понедељак и среда / "Б" група уторак и петак.
Часови трају 45 минута, а настава се похађа по важећем распореду часова.

Начин похађања наставе за наредну недељу ( 31.1. - 4.2. ) биће познат до краја ове недеље.

Ученици, запослени и трећа лица су у обавези да носе епидемиолошке маске од момента уласка у школско двориште, све време. Ношење маски у згради школе је ОБАВЕЗНО, а контрола те обавезе је подигнута на највиши ниво. Апелујем на родитеље да:
- не шаљу своју децу у школу без маске и резервне маске
- децу са симптомима прехладе не шаљу у школу
- децу која су била у блиском контакту са зараженима не упућују у школу док не прође период изолације односно карантина
- редовно и на време обавештавају одељенског старешину/учитеља о covid 19 мерама ( заражавање детета, мера изолације... )

Свети Сава, Школска слава, биће обележена у нашој школи у складу са епидемиолошком ситуацијуом: биће присутни радници школе и само они ученици који учествују у програму.