Исказивање интересовања за вакцинацију

СВЕТИ САВА - ШКОЛСКА СЛАВА

Датум: 18. Januar 2021 12:32 Категорија: Новости

ЛИКОВНИ И ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС - ШКОЛСКА СЛАВА СВЕТИ САВА
                Поводом Дана Светог Саве - школске славе, наша школа расписује ликовни и литерарни конкурс на тему "Слика Светог Саве". Право учешћа имају сви ученици млађих и старијих разреда. Биће одабрана три најбоља ликовна и три најбоља литерарна рада за сваки узраст одвојено. Радови ће бити објављени на сајту наше школе и представљају део активности поводом обележавања школске славе. у постојећим условима рада.
  • Литерарни радови се предају у штампаном облику ( Е-облик сачувајте! )
  • Ликовни радови - слободна техника
  • Рок за предају радова је понедељак, 25.1.2021. до 14 часова
  • Радови ( литерарни и ликовни ) се предају у библиотеци ( библиотекарка Јелена Драговић )
  • Накнадно предати радови неће бити разматрани

Најновије вести!!!

Датум: 30. Novembar 2020 10:48 Категорија: Новости

1. Прво полугодиште школске 2020/21. се завршава у петак, 18.12.2020. и за више и за ниже разреде.
2. Друго полугодиште, за све ученике, почиње 18.1.2021. године.
3. Ученици виших разреда наставу похађају "на даљину" - Прате наставу преко РТС-а и путем Гугл платформе ( г-учионице, г-мит, зум... ). Настава ће бити реализована према постојећем распореду часова - током релизације наставе на даљину потребно је да будете присутни на платформи преко ваших уређаја ( рачунари, таблети, телефони... ) јер ће наставници евидентирати ваше присуство током наставе на даљину.
4. Ученици нижих разреда наставу реализују као и до сада ( А и Б група, од 8.00 тј. од 11.00 )
5. Рапоред писмених провера дужих од 15 минута за ученике виших разреда дат је у табели:

Посета наставницима

Датум: 02. Oktobar 2020 14:40 Категорија: Новости

План посете наставницима наше школе:

Распоред часова - виши разреди

Датум: 29. Septembar 2020 09:07 Категорија: Новости

Током септембра је било неколико појединачних измена.
Како не би било недоумица по питању важећег распореда, ово је КОНАЧАН распоред за више разреде:

Covid 19 - ПРЕВЕНЦИЈА

Датум: 22. Septembar 2020 12:32 Категорија: Новости

Превенција је најважнији вид борбе са вирусом Covid 19!!!
Како да заштитите себе и друге од корона вируса и како правилно користити маске:

Конкурс за ученике

Датум: 08. Septembar 2020 10:11 Категорија: Новости

Слоган овогодишње Дечије недеље је познати стих нашег чувеног дечијег песника Јована Јовановића Змаја:
            ,,Подељена срећа, два пута је већа".
      Обележавање Дечије недеље биће у периоду од 5. до 11. октобра ове године. Тим поводом расписан је литерарни  конкурс на тему ,,Зашто волим Србију".Право учешћа на конкурсу имају ученици млађих разреда(од 1. до 4.разреда) и старијих разреда (од 5. до 8.разреда) .Волели бисмо да ученици наше школе буду учесници конкурса. У приложеном конкурсу налазе се јасна упутства за писање и слање радова, као и врста награда за најбоље  радове.

библиотекар школе
                                                                            Јелена Драговић

Рапоред учионица и школско звоно

Датум: 28. Avgust 2020 13:55 Категорија: Новости

ПОЧЕТАК НОВЕ ШКОЛСКЕ 2020/21. године

Датум: 28. Avgust 2020 13:36 Категорија: Новости

У наставку вести ( прочитај ) налазе се најважније информације везане за почетак нове школске године.

Подела ученика на групе у оквиру одељења

Датум: 28. Avgust 2020 12:34 Категорија: Новости

Подела ученика  на групе у оквиру одељења.