Окружно такмичење из Српског језика

У суботу, 1. априла 2023. године у Гимназији Краљево је одржан Окружни ниво такмичења из Језика и језичке културе, на коме су учешће узели и ученици наше школе: 5.разред: Ања Кошанин, освојила је 3. место, у пратњи наставнице Јелене Беочанин; 6. разред: Јована Бућко, освојила је 1. место; Лара Радић, освојила је 3. место; Дуња Миловановић, освојила је 3. место, оне су ишле у пратњи наставнице Бојане Копанин. 7. разред: Јана Марковић, освојила је 3. место; 6. разред: Дамјан Пантовић, освојио је 2. место, они су ишли у пратњи наставнице Светлане Филиповић. 8. разред: Теодора Тришовић, освојила је 1. место и пласирала се на Републички ниво такмичења, у пратњи наставнице Бојане Кошанин. Свим ученицима честитамо, а Теодори желимо пуно среће у Тршићу.