Приредба првог одељења другог разреда за крај првог полугодишта 2023.

У петак, 29. 12. ученици првог одељења другог разреда су са учитељицом Јеленом одржали приредбу за крај полугодишта. Приредба је била припремана у тајности, без знања родитеља, као својеврсно изненађење и честитка наступајућих празника. Ово није била уобичајена приредба, за крај календарске године, јер није било новогодишњих ликова попут: Деда Мразева, Бака Мразица, ирваса, патуљака. Ликови су били ученици другог разреда, а тема су били садржаји које су деца усвојила, пренесени на занимљив начин у рими. Текст је написала учитељица Јелена инспирисана радом са децом и дијалог између деце протицао је у међусобном надовезивању. Интерпретатори текста су певали, глумили, играли и показали све вештине које поседују. Хол школе је био препун. Сви родитељи су се одазвали позиву и подржали су громким аплаузом своју децу. Са пажњом су пратили програм. На лицима се могло уочити да је изненађење успело, да су радосни, поносни и срећни. У очима су понеким родитељима засијале и сузе радоснице. Након приредбе, учитељица је ученицима поделила поклончиће које је припремила и дипломице којима се захвалила за сјајну сарадњу и учешће на приредби. Захвалила се родитељима на пажњи и заједно са децом још једном честитала наступајуће празнике. Овај дан је био испуњен љубављу, даривањем, позитивним изненађењима, заједничким поносом родитеља, деце и учитељице.