Школска слава Свети Сава 2024. године

Прославили смо школску славу-Светог Саву Празник над празницима, Свети Сава, прослављен је у суботу, 27.јануара у холу наше школе. Све је одисало духом Светосавља. Празнична атмосфера, изложбе у холу, јако богато припремљен програм ученика и учитеља четвртог разреда и велики број гостију. После сечења славског колача у присуству домаћина и свештеника, уследила је академија у част Светог Саве. Ученици су приказали тематску приредбу уз богатство драматизација и хорских наступа. Празнична атмосфера са пуно гостију, лепа енергија и свечарска атмосфера огледала се у сваком појединцу. Дух колективизма, солидарности, посвећености и преданости просветитељском раду у нашој школи је оно што је чини видљивом и препознатљивом. И овог дана је то био упечатљив утисак.