ПРИГОВОРИ на резултате

Датум: 23. Jun 2018 09:49 Категорија: Новости

Евентуални ПРИГОВОРИ на резултате завршног испита могући су данас у нашој школи до 16 часова.

Наградни излет

Датум: 22. Jun 2018 13:15 Категорија: Новости

Списак ученика је у наставку вести. Полазак у 7.00 испред војног хотела у суботу 23.6.2018., дођите мало раније... Са ученицима иде око 15 наставника. Улазнице коштају 450 динара.

Допуна КОНКУРСА

Датум: 22. Jun 2018 12:00 Категорија: Новости

МПНТР је допунило КОНКУРС за упис ученика у средње школе. Истакли смо га на огласној табли за осмаке у холу школе, а можете га преузети и на картици ОСМАЦИ/ВАЖНА ДЕШАВАЊА

НОВО- прелиминарни резултати

Датум: 21. Jun 2018 18:26 Категорија: Новости

ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ СА ЗАВРШНОГ ИСПИТА ОКАЧЕНИ СУ У ХОЛУ НАШЕ ШКОЛЕ. МОЖЕТЕ ИХ ПОГЛЕДАТИ ВЕЧЕРАС ДО 8 ИЛИ СУТР УЈУТРУ ОД 8.

НАГРАДНИ ИЗЛЕТ

Датум: 20. Jun 2018 14:25 Категорија: Новости

Полазак је у 7.00 ( поставка аутобуса је у 6.45 ) 23.6. ( субота ) испред Војног хотела. У петак, на сајту школе и на улазним вратима за ниже разреде биће истакнут коначан списак путника. Цена улазница по ученику је 450 динара.

ФЕР-ПЛЕЈ додела медаља

Датум: 12. Jun 2018 15:41 Категорија: Новости

Остали смо дужни за фотографије са доделе медаља током "Фер-плеј турнира" одржаног 30. маја ове године. Погледајте их у галерији.

НАЈУСПЕШНИЈИ ученици 8. разреда

Датум: 12. Jun 2018 15:14 Категорија: Новости

У среду, 6. јуна, уз краћи програм ученика које су спремали наставници Снежана Ђоровић и Весна Аксентијевић, одржана је Свечана седница на којој су, уз присуство родитеља, уручене заслужене награде најуспешнијим ученицима 8. разреда. Укупно 9 Вукових диплома, 37 посебних диплома, 6 похвалница уз 34 одлична ученика и, наравно ученика генерације, уручено је око 50 књига нашим најуспешнијим ученицима завршног разреда. У нашој ГАЛЕРИЈИ можете видети фотографије са уручивања књига и диплома.

Посета СОШО "Иво Лола Рибар"

Датум: 12. Jun 2018 13:52 Категорија: Новости

Данас, 12.6.2018. године, део ученика 5. разреда који похађа "Чуваре природе" заједно са наставницом Милицом Пљакић и директором школе, посетили су суседну школу СОШО "Иво Лола Рибар" у оквиру традиционалне активности коју негујемо пуне три године - донација сакупљених пластичних чепова.

Посета ученика ОШ "Доситеј Обрадовић" - Врба

Датум: 12. Jun 2018 12:50 Категорија: Новости

Ученици нижих разреда ОШ "Доситеј Обрадовић" посетили су нашу школу у петак 9.6.2018. године у оквиру сарадње градских и сеоских школа. Показали смо им како изгледа настава и дружење у нашој школи. Послужили смо се типичним градским производима ( слаткишима, грицкалицама и соковима ), а наши гости су нас пријатно изненадили свежим воћем које су донели са собом. Више фотографија са овог дружења можете видети у ГАЛЕРИЈИ.

ТУРНИР у фудбалу

Датум: 11. Jun 2018 07:51 Категорија: Новости

Ученици 2. разреда наше школе освојили су прво место на фудбалском турниру у балон сали "Аполон" у Краљеву. Андрија Дебељак проглашен је за најбољег играча, а Андрија Савић за најбољег голмана. Поред пехара, освојили су и фудбалску лопту. Више слика погледајте у наставку вести.