Сајам спорта октобар 2023.

Датум: 05. Oktobar 2023 13:05 Категорија: Новости

Сајам спорта октобар 2023.

У оквиру Дечије недеље је организован Сајам спорта. Сајам се одржао на Атлетском стадиону и присуствовао је велики број ученика. На Сајму су се представили Краљевачки спортски клубови.

Више фотографија погледајте у Галерији,

Поруке Пријатељства и толеранције

Датум: 05. Oktobar 2023 11:39 Категорија: Новости

Поруке Пријатељства и толеранције!

Ученици старијих разреда наше школе обележили су Дечију недељу остављајући поруке о другарству, пријатељству и толеранцији. На паноу у холу школе освануле су искрене и најлепше мисли наших ђака о томе шта другарство значи. Радују нас многобројне поруке на зиду пријатељства. Тако нам деца доказују да наша школа негује праве вредности и представља безбедно место за дружење и учење.

Понеси воћку за ужину

Датум: 05. Oktobar 2023 11:28 Категорија: Новости

Понеси воћку за ужину!

Поводом Дечије недеље организована је активност „Понеси воћку за ужину“. Ученици 4/2 су се радо придружили овој активности.

Беџеви другарства

Датум: 04. Oktobar 2023 20:51 Категорија: Новости

Беџеви другарства

Данас су ученици 1/3 одељења имали једно пријатно изненађење од наших другара из 3/2 одељења. Они су направили беџеве и оставили нам као поклон. Изазвали су у нама велику радост и зато им велико хвала! Ученици су беџеве окачили и носили цео дан.

Заједно и безбедно кроз детињство

Датум: 04. Oktobar 2023 20:35 Категорија: Новости

Заједно и безбедно кроз детињство

Данас су ученици првог и другог разреда са својим учитељима ишли у парк код Духовног центра и присуствовали промоцији пројекта „Заједно и безбедно кроз детињство“.

Више о овој вести можете погледати у Галерији.

Посета стоматолога ЗЦ „Студеница“

Датум: 04. Oktobar 2023 08:25 Категорија: Новости

Посета стоматолога ЗЦ „Студеница“

Стоматолози ЗЦ „Студеница“ у нашој школи обављали су своје редовне прегледе у склопу којих су одржали и веома интересантне радионице у холу наше школе, за све ученике од 1. до 8. разреда.

Више фотографија можете погледати у Галерији.

Чајанка за баке и деке

Датум: 03. Oktobar 2023 10:53 Категорија: Новости

Светски дан спорта

Датум: 29. Septembar 2023 13:02 Категорија: Новости

Светски дан спорта

У нашој школи је, низом различитих активности, обележен Светски дан спорта.

Школа у природи септембар 2023.

Датум: 29. Septembar 2023 09:44 Категорија: Новости

Школа у природи септембар 2023.

Школа у природи на Гочу је реализована од 22. до 29. септембра. Другаци и четвртаци су са својим учитељицама провели дивних седам дана у Дечијем одмаралишту „Гоч“ у хотелу Добре воде.

Више о овој вести можете погледати у Галерији.

Акција прикупљања књига

Датум: 27. Septembar 2023 12:51 Категорија: Новости

Акција прикупљања књига

У сарадњи са ПИО фондом Краљево, наша школа организује добровољно прикупљање књига за библиотеку која ће бити основана при овој установи за наше најстарије суграђане. У сусрет 1. октобру (Међународни дан старијих особа) потребно је да ученици и запослени, ко жели, до уторка 03.10.2023. поклоне књигу - донесу и одложе у кутију која ће се налазити испред библиотеке.